اخبار

بازی آجیل‌وار اثر جدید استودیو تریکسمن در راه عید نوروز!

بازی آجیل‌وار اثر جدید استودیو تریکسمن در راه عید نوروز!

 

برای رقابت بر سر آجیل آماده‌اید؟ پس بهتر است عید نوروز در انتظار بازی «آجیل‌وار» از استودیو تریکسمن باشید.

 

در دنیایی که پدرهای ایرانی آجیل شب عید را خریدای می‌کنند و حرص زیادی می‌خورند تا آجیل خانه به روز سیزدهم عید برسد، استفاده نکردن از آجیل‌ها و نگه‌داری آن‌ها کار بسیار سختی است. آیا شما هم آجیل عید را در یک روز به اتمام می‌رسانید؟ چاره مشکل شما در دستان استودیو تریکسمن است!

 

اسفندماه امسال، استودیو تریکسمن بازی «آجیل‌وار» را عرضه می‌کند؛ عنوانی که در آن در نقش گروه‌هایی ظاهر می‌شوید که قصد دارند آجیل بیشتری در اختیار داشته باشند. در رقابت‌های آنلاین و جذاب «آجیل‌وار» شرکت کنید تا مبارزه شما برای دریافت آجیل‌هایی بیشتر، آغاز شود. «آجیل‌وار» سعی می‌کند تا با ترکیب گرافیک خلاقانه، دیالوگ‌های رایج ایرانی و سکانس‌های خنده‌دار، شیرینی عید را برای مخاطبان خود دوچندان کند.

 

در «آجیل‌وار»، شما به صورت آنلاین در نقش یک گروه به رقابت با یک خانواده دیگر می‌روید. در این رقابت، می‌توانید از قابلیت‌ها، ویژگی‌ها و کارت‌هایی که در اختیار شما قرار داده می‌شود، استفاده کنید و آجیل بیشتری برای پدر خود جمع‌آوری کنید. هر تیمی که بتواند آجیل بیشتری داشته باشد، برنده رقابت هیجان‌انگیر بر سر آجیل می‌شود! پس اگر برای به دست آوردن آجیل بیشتر و خوشحال کردن پدر خود در عید نوروز امسال آماده‌اید، عنوان کارت‌بازی «آجیل‌وار» از استودیو تریکسمن را از ندهید!

 

بازی «آجیل‌وار»، اسفندماه سال ۱۳۹۶ برای گوشی‌های اندرویدی عرضه می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *