دسته‌بندی نشده

👑نبرد اساطیر👑

“نبرد‌ اساطیر” عنوان یک بازی انلاین استراتژیک جنجالی‌ست!

 

 

پروسه تولید ”نبرد‌ اساطیر“ از تیرماه سال ۱۳۹۵ آغاز و سرانجام در فروردین ماه ۱۳۹۶ ”نبرد‌ اساطیر“ به بازار اندروید عرضه شده است. ممکن است در نگاه اول ”نبرد‌ اساطیر“ شبیه بازی کلش رویال به نظر برسد اما در حقیقت ”نبرد‌ اساطیر“ تجربه‌ی حمله و دفاع از قلعه با طعم اساطیر ایران را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. علی رغم شباهت زیاد به بازی کلش رویال روند این بازی بسیار جذاب و سرگرم‌کننده است.

درگیر بودن شخصیت‌های تاریخی در کنار آنلاین بودن جذابیتی دوچندان به بازی می‌دهد. از وجوه تمایز نبرد اساطیر نسبت به رقبایش می‌توان به کاملا ایرانی بودن بازی، الهام گرفتن از شخصیت‌های ایران باستان در طراحی کاراکترها و دارا بودن واقعیت افزوده اشاره کرد. در واقع نبرد اساطیر به نوعی بازی Pokemon Go  را در خود گنجانده است.

هدفی که نبرد اساطیر دنبال می‌کند ویران کردن قلعه دشمن در مدت زمان ۳ دقیقه است. بعد از طی چند مرحله‌ی آموزشی بازیکن وارد عرصه‌ی واقعی بازی می‌شود و باید فرماندهی لشکر خود را به عهده بگیرد. بازیکن باید در هر یک از نبردهای خود، از کارت‌های متفاوتی که در اختیار دارد استفاده کند. در واقع چالشی که بازیکن با آن رو به رو‌ست آماده‌سازی ترکیب صحیحی از کارتهایی ست که در اختیار دارد. در این مسیر بازیکن می‌بایست به اکسیر مورد نیاز هر کارت، میزان مقاومت و قدرت تخریب کارت‌ها دقت کند.

بازی تعداد ۳۸ کارت را در قالب کارت‌های جادو، سربازانی با قابلیت های متفاوت، استحکامات، تجهیزات جنگی و کمکی برای دفاع از قلعه در اختیار بازیکن قرار می‌دهد؛ به طوری که میزان اکسیر مورد نیاز هر کارت متفاوت بوده و بازیکن می‌بایست تا پر شدن اکسیر به میزان مورد نیاز صبر کند. میزان اکسیر به طور خودکار در طول بازی به تدریج افزایش میابد.

وجود میدان‌های نبرد متفاوت، توانایی عضویت در قبیله و درخواست و اهدای کارت، امکان باز کردن صندوق‌ها بدون صرف وقت و هزینه و امکان به دست آوردن یاقوت بدون پرداخت هزینه از جمله فاکتورهایی ست که روند بازی را جذاب و جذاب تر می‌کند.

دریافت بازی نبرد اساطیر👇🏻👇🏻👇🏻

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *